Integracje Grodzisk Mazowiecki

Pensjonat Zimna Woda znajduje się w niedalekiej odległości od Grodziska Mazowieckiego, w malowniczej miejscowości Rozalin w województwie mazowieckim. Kompleks wypoczynkowy położony jest blisko Warszawy i oferuje doskonałe atrakcje zachęcające do wspólnych integracji w gronie firmowym lub rodzinnym. Grille, place zabaw dla dzieci i wiele innych czekają na rezerwację!

Wszystkie pokoje posiadają dostęp do bezpłatnego łącza internetowego Wi-Fi, a duży telewizor z płaskim ekranem zapewni rozrywkę w pochmurny dzień. Każdy pokój wyposażony jest również w oddzielną łazienkę z natryskiem.

Duża sala konferencyjna pozwala urządzić wyjazd integracyjny w najlepszych możliwych warunkach, a pokoje o wysokim standardzie zapewnią nocleg w wygodnym łóżku, by rano wyruszyć na wspólną wędrówkę po najciekawszych zakątkach regionu. Położenie pensjonatu Zimna Woda zachęca do licznych spacerów i aktywnego spędzania czasu, nawet jeśli powrót do pokoju mógłby się przedłużyć. Całodobowa recepcja obsłuży gości o każdej porze! Na terenie pensjonatu znajduje się bezpłatny parking dla gości, więc przyjazd własnym autem nie wymaga dodatkowych opłat.

Atrakcje w pensjonacie w Grodzisku Mazowieckim

Inne atrakcje to między innymi: sezonowy basen dla dorosłych i dzieci, możliwość zamówienia masażysty, poczty kwiatowej, lekcje gotowania, taras doskonały do zażywania kąpieli słonecznych, a gdy celem wyjazdu jest odpoczynek w ciszy – wędkowanie w pobliskim akwenie idealnie sprawdzi się do tego zadania. Dodatkowo, zwierzęta domowe nie są przeszkodą w zakwaterowaniu, więc można cieszyć się ich towarzystwem bez obaw. Za zwierzęta obowiązuje dodatkowa opłata.

Kiedy robi się ciepło, warto zaznać smaku kuchni pod gołym niebem – w tym celu można skorzystać ze sprzętu do grilla, który oddany jest do użytku gościom. Wspólna kuchnia zapewni możliwość przyrządzenia ulubionych potraw i poczucie się jak we własnym domu, a salon z dużym telewizorem umożliwi rozrywkę w deszczowy dzień lub pozwoli na cieszenie się rozgrywkami sportowymi we wspólnym gronie.

Dzięki profesjonalnej obsłudze sprzątającej pokoje są zawsze świeże i czyste. Codzienne sprzątanie pozwala zachować komfort przebywania w pokoju i gwarantuje zadowolenie gości. Bezpieczeństwo pobytu w obiekcie potwierdza obecność monitoringu w najważniejszych miejscach pensjonatu.

Kontakt:

Telefon: +48 605 604 509

pokojezimnawoda@wp.pl