Szkolenia Grodzisk Mazowiecki/Pruszków - noclegi

Szkolenia organizowane przez firmy prywatne to wydarzenia realizowane w celu osiągnięcia wymiernych korzyści. Pracownicy szkolą się w celu podniesienia swoich umiejętności i kompetencji przydatnych w wielu aspektach działania firmy. Nierzadko spotkanie pracowników z różnych działów albo pracowników i ich przełożonych stanowi dogodną okazją do integracji i lepszego poznania się. Szkolenia mogą odbywać się również przy współudziale partnerów biznesowych firmy i dotyczyć dostarczanych przez nich produktów lub usług. Mogą również być szansą na pogłębienie biznesowych relacji.

Szukając idealnego miejsca na organizację szkolenia firmowego w okolicach Grodziska Mazowieckiego i Pruszkowa, warto swoją uwagę skierować na Pokoje Zimna Woda w Rozalinie.


Szkolenia Grodzisk Mazowiecki

Kameralny ośrodek położony w niewielkiej odległości od Grodziska Mazowieckiego i Pruszkowa jest idealnym miejscem na organizację szkoleń, warsztatów, konferencji czy spotkań biznesowych. Świetna lokalizacja w Rozalinie zapewnia dobry dojazd dla wszystkich uczestników. Możliwość noclegu na miejscu w dwu-, trzy- i czteroosobowych pokojach to z kolei oszczędność czasu i jeszcze większy komfort dla biorących udział w szkoleniu.

Duża sala konferencyjna z dostępem do światła dziennego oraz możliwością zaciemnienia pomieszczenia z łatwością pomieści około 20/30 osób. Wyposażona w rzutnik LCD, ekran, bezprzewodowy internet Wi-Fi oraz flipchart zapewnia wszystko, co potrzebne do przeprowadzenia spotkania na wysokim poziomie. Urządzona w prostym i nowoczesnym stylu sala konferencyjna to eleganckie otoczenie utrzymane w stonowanej kolorystyce bieli, czerni i brązu.

Szkolenia Pruszków

Planując szkolenie firmowe, możemy być również pewni cateringu na najwyższym poziomie. Przygotowywane tradycyjnie i domowo dania kuchni polskiej spełnią oczekiwania każdej osoby lubiącej dobre jedzenie.

Organizując kilkudniowe szkolenie, można zatroszczyć się o uczestników dzięki noclegowi na miejscu. Dwu-, trzy- i czteroosobowe pokoje z prysznicem zapewniają świetne warunki do odpoczynku i regeneracji po szkoleniu. Widok z okna na piękny i duży ogród oraz domowa atmosfera będą dodatkową atrakcją.

Kontakt:

Telefon: +48 605 604 509

pokojezimnawoda@wp.pl