Noclegi Nadarzyn

Oferujemy usługi noclegu w Rozalinie- miejscowości w województwie mazowieckim, w bliskiej odległości od Nadarzyna. W przypadku zainteresowania wystarczy zarezerwować termin na naszej stronie internetowej, skontaktować się za pomocą numeru telefonu, e-maila, lub odwiedzić pensjonat.

Oprócz gwarancji spokojnego snu zapewniamy także szereg atrakcji, dzięki którym pobyt u nas zapewni wspaniałe wspomnienia. Posiadamy świetny sprzęt do grillowania, który z całą pewnością przyda się, jeśli chcecie zorganizować wspólny weekend z przyjaciółmi, podczas którego będziecie mogli dobrze się bawić i zjeść smaczne posiłki. To także doskonałe rozwiązanie dla całych rodzin, które w końcu będą mogły pobyć wspólnie, zapominając o pracy, obowiązkach i innych codziennych sprawach. Obawiasz się, że Twoje dziecko będzie się nudziło podczas pobytu? Nic z tych rzeczy. Nasz dobrze wyposażony plac zabaw, będzie odpowiadać nawet najbardziej wymagającym pociechom.

Noclegi w Nadarzynie

W przypadku ciepłego wieczoru warto zastanowić się nad wyjściem do ogrodu, w którym będziemy mogli oddychać świeżym powietrzem, a także odpowiednio się ochłodzimy. Kolejny, gorący dzień, podczas którego ciężko nawet wyjść na zewnątrz? Na to również mamy rozwiązanie! Odkryty sezonowy basen pozwala na miłe spędzenie czasu dla całej rodziny i znajomych, a także gwarantuje ulgę podczas upału.

W każdym pokoju znajdziemy łazienkę z natryskiem, tak więc nie będzie problemu, gdy wieczorem cała gromada zdecyduje się wziąć prysznic w jednym momencie. Każdy z nich wyposażony jest również w telewizor, dzięki któremu będziesz mógł się zrelaksować i nie opuścisz odcinka swojego ulubionego serialu.

Na terenie całego pensjonatu i ogrodu, dla klientów oferujemy darmowe Wi-Fi, dzięki któremu będą mogli połączyć się do szybkiego i stabilnego Internetu. Dbamy także o bezpieczeństwo, dlatego cały należący do pensjonatu teren jest pod stałym monitoringiem wizyjnym. Ponadto nasza recepcja jest czynna całą dobę, co jest dodatkowym atutem podczas całego pobytu. Noclegi Nadarzyn – zapraszamy!

Kontakt:

Telefon: +48 605 604 509

pokojezimnawoda@wp.pl